تبلیغات
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.مشتریان گرامی به محض این كه سفارشتان را دریافت كنیم، كالای مورد نظر را برایتان ارسال خواهیم كرد.تمامی محصولات اورجینال بوده و به دست مشتری میرسد خرید پستی کرم کوچک کننده ببنی،ماسک کوچک کننده بینی،دستگاه کوچک کننده بنیی ، لوازم بهداشتی ...) و محصول دیگر در فروشگاه اینترنتی فروشگاهی متناسب برای همه سلیقه ها...درب منزل تحویل بگیرید و پول آن را پرداخت کنید نحوه خرید اینترنتی: بر روی کلیک بر روی دکمه خرید پستی , فرم خرید را تکمیل کن تا فردا یا چند روز دیگر مامور پست سفارش را درب منزل به شما تحویل دهد . ... خرید اینترنتی کرم کوچک کننده بینی ihb

خرید اینترنتی کرم کوچک کننده بینی ihb
پخش محصولات بهداشتی شرکت ihb اسپانیا در ایران
قالب وبلاگ

تفاوت ها بینی گوشتی و استخوانی در چیست؟

به چه  بینی گوشتی و به کدام استخوانی میگوییم؟

ضخامت پوست عامل تعیین کننده بینی استخوانی و گوشتی است. بینی های استخوانی پوستی نازک یا متوسط و بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم هستند. بطور طبیعی پوست نیمه بالایی بینی، یعنی همان قسمتی که استخوان را میپوشاند نازکتر از نیمه پایینی، یعنی ناحیه ای که غضروف را میپوشاند میباشد.

بینی های استخوانی و گوشتی چه خصوصیاتی دارند؟

در بینی های استخوانی بدلیل نازک بودن پوست جزئیات استخوانی از زیر پوست قابل مشاهده است، یعنی ممکن است لبه های استخوان چنانچه قبلا شکسته شده باشد دیده و لمس میگردد، همچنین در نیمه پایینی بدلیل نازک بودن پوست معمولا غضروف ها قوی و مستحکمند و پهنی و یا افتادگی در نوک بینی کمتر وجود دارد، در حالیکه در بینی های گوشتی بدلیل کلفت بودن پوست جزییات استخوانی و غضروفی مشاهده نشده و بدلیل سنگینی پوست غضروفها معمولا نازک و ضعیفند. بهمین دلیل هم در این نوع بینی ها سر بینی پهن و افتاده است.

آیا ممکن است بینی های استخوانی و گوشتی با هم اشتباه شوند؟

در اغلب موارد حتی افراد غیر متخصص هم میتوانند این دو نوع بینی را از هم افتراق دهند ولی گاهی اوقات در بینی با پوست نازک غضروفها بسیار قوی بوده و باعث پهن شدن و افتادگی سر بینی و در نتیجه اشتباه با بینی گوشتی میشوند. ولی اگر به مهمترین وجه افتراق این دو نوع یعنی ضخامت پوست توجه گردد کمتر دچار اشتباه میشویم. بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم بوده واگر کمی پوست سر بینی را بین دو انگشت فشار دهیم از سوراخهای ریز آن چربی به بیرون تراوش میکند، در حالیکه در نوع استخوانی این اتفاق نمی افتد.


نتیجه جراحی در بینی های باصطلاح استخوانی چگونه است؟

تتیجه جراحی بینی استخوانی چیست؟

همانطور که گفته شد بینی های استخوانی دارای پوستی با پوشش نازک و یا متوسط هستند. مزیت پوست آنها این است که کار هنرمندانه روی بافت سخت یعنی استخوان و غضروف بخوبی قابل مشاهده است، بنابراین تغییرات اگر با دقت کامل و درست انجام شود نتیجه بسیار چشمگیر و قابل توجه است. ولب اگر کوچکترین اشکالی وجود داشته باشد، مثلأ لبه یک استخوان کمی تیز باشد براحتی از زیر پوست نازک قابل مشاهده است. برخی جراحان جراحی روی پوستهای نازک را مشکل تر از بینی های گوشتی میدانند.

انتخاب جراح بینی

انتخاب بهترین جراح بینی، یکی از مهم ترین مراحلی است که بیماران برای اطمینان یافتن از نتیجه جراحی، بایستی طی کنند.که علاوه بر هزینه های هنگفتی

که دارد شما بایستی به سراغ جراحانی بروید که، در این زمینه مهارت ویژه ای دارند، دارای تجربیات قابل توجهی هستند و نتایج درخشانی را نیز در زمینه

جراحی بینی دارند.این موضوع فرقی نمی کند که بینی شما استخوانی باشد و یا بینی گوشتی _ غضروفی.

 اما از آن جایی که جراحی بینی، جراحی بسیار حساس و ظریفی است، شما بایستی جنبه های علمی و تجربیات پزشک خود را در نظر بگیرید و در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید.

این در حالی است که، کیفیت و نتیجه جراحی بینی استخوانی و یا گوشتی تا حد بسیار زیادی به کیفیت عملکرد جراح بینی در

طول جراحی بستگی دارد، در نتیجه، یافتن جراح بینی متخصص و ماهر اغلب کار دشواری است.  متاسفانه، هیچ گونه معیار و روش

مطمئنی در انتخاب بهترین جراح بینی وحود ندارد. اما بهترین کار، انتخاب یه محصول خوب وبا کیفیت است که علاوه بر کم هزینه

بودنان بهترین تاثیر را روی بینی شما میگذارد با خرید این محصول کرم های کوچک کننده بینی  بیوتیفول نوز میتوانید از شر

عمل جراحی و ریسک خطرات و عوارض ناشی از ان جلوگیری کرده و بینی خود را تنها با یک کرم جدید کوچک کننده بینی که با

بهترین کیفیت در این سایت ( فروشگاه اینترنتی ) عرضه میشود

 • عمل بینی در بینی‌های گوشتی

 • یکی از چالش های عمل بینی ، بهبود نوک بینی‌های گوشتی است.
 • این بیماران که اغلب مردان هستند، پوست‌هایی با منافذ بزرگ دارند که در اصطلاح پزشکی پوست‌های چرب نامیده می‌شود.
 • در عمل بینی گوشتی و استخوانی، کسب نتیجه یکسان در بینی گوشتی دشوارتر است.
 • در واقع بینی گوشتی یک شمشیر دو لبه است، زیرا نقص‌ها و عیب‌های بینی را پوشانده و مخفی می‌کند، ولی از طرف دیگر پیشبرد فرآیند بهبود در آن دشوار است. ولی ناامید نشوید، زیرا همچنان می‌توان با کوچک کردن اطراف بینی و شکل دادن نوک بینی به نتایج خوبی دست یافت.
 • در عمل بینی گوشتی استفاده از پیوند یا بافت اضافه برای تغییر ظاهر بینی و کوچک کردن آن سودمند است.
 • برای شکل دادن نوک بینی از مواد خاصی برای پر کردن آن استفاده می‌کنیم، در غیر این صورت بعد از عمل بینی ، نوک بینی تغییر شکل داده و دفرمه می‌شود. این پرکننده نوک بینی می‌تواند ایمپلنت یا از جنس خود بافت باشد. از غضروف گوش نیز می‌توان استفاده کرد.
 • عمل بینی در بینی‌های استخوانی

 • اعمال تغییرات خیلی کم حین عمل بینی استخوانی، منجر به نتایج چشمگیر می‌شود.
 • اغلب در زیر پوست بینی‌های استخوانی لایه چربی قابل توجهی وجود ندارد. بنابراین در بینی استخوانی تزریق استروئید بعد از عمل بینی برای جلوگیری از ایجاد بافت اسکار نیاز نیست.
 • در بیمارانی که بینی استخوانی دارند، تورم بعد از عمل بینی کمتر است.
 • در عمل بینی استخوانی برای جلوگیری از بی‌نظمی و نامتقارنی در نتیجه نهایی، باید جراحی را با دقت بسیار بالا انجام داد.
 • برای کسب نتیجه بهتر در عمل بینی استخوانی می‌توان از فاشیای تمپورال یا ایمپلنت آلودرم زیر پوست بینی استفاده کرد. در واقع این لایه به خوبی لبه‌های استخوانی و غضروفی در اطراف و نوک بینی را پوشانده و به بینی شکل دلخواه را می‌بخشد.
 • در عمل بینی استخوانی از پرکننده نوک بینی استفاده نمی‌شود، زیرا ممکن است لبه‌های آن از زیر پوست نازک نوک بینی دیده شود.
 • عمل بینی استخوانی به دو صورت عمل بینی باز یا عمل بینی بسته انجام می‌شود.
 • به دلیل پوست نازک بینی استخوانی، استفاده از روش مناسب و دقت و توجه کامل در عمل بینی منجر به نتایج بسیار زیبا و چشمگیر می‌شود.
 • تفاوت بینی‌های گوشتی و استخوانی

  برای عمل بینی نظر چند جراح بینی با تجربه را بپرسید، با ساختار بینی خود آشنا شوید، رویکردها و روش‌های عمل بینی را بشناسید. بینی‌ها به دو دسته بینی گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شوند. تفاوت عمده بین آن‌ها پوست روی بینی است. پوست ضخیمی روی بینی‌های گوشتی را می‌پوشاند، در حالی که بینی‌های استخوانی پوست نازکی دارند و لایه چربی در آن‌ها نیز بسیار نازک است.

  بینی‌های گوشتی شکل پذیرتر هستند، ولی کوچک کردن بینی‌های استخوانی ساده‌تر است. برای عمل بینی به هر دو این موارد نیاز داریم، یعنی باید بتوان اطراف بینی را کوچک کرد که کار ساده‌ای است و نوک بینی را شکل داد که کار دشواری است.

  اگر تیغه بینی شما (ساختار غضروفی-استخوانی که سوراخ بینی را دو قسمت می‌کند) کج است یا انحراف دارد، حین عمل بینی می‌توان آن را درمان کرد. علاوه بر این اگر برآمدگی پشت بینی زیاد باشد، جراح باید برای اطمینان از اینکه عمل بینی روی تنفس تاثیر منفی نمی‌گذارد، برخی فاکتورها را در نظر بگیرد.گرچه انتخاب بهترین جراح بینی، بسیار حائز اهمیت است، اما هیچ جراحی، نمی تواند به طور قطع و صد در صد، ضمانت بهترین

نتیجه جراحی را کند. از آن جایی که می دانید، جراحی بینی بر روی بافت های متورم و ناهموار انجام می شود، و همین امر باعث

می شود تا صرف نظر از اینکه چه کسی جراحی را انجام داده،بعد از عمل تا حدودی نقص بر روی بینی افراد دیده شود. اما استفاده و

مصرف کرم های کوچک کننده بینی  بیوتیفول نوز ( Beautiful Nose )

بهترین راهکار برای درمان بینی می باشد از مزایای آن میتوان به هزینه پایین ، بدون هیچ کونه درد و عوارض و خونریزی که در هنگام عمل جراحی فارغ از

نتیجه عمل مواردی طبیعی هستند میشه عنوان کرد تا انتخاب مناسب جایگزین عمل پر هزینه جراحی بینی باشد


برای سفارش این محصول روی لینک زیر کلیک کنید

قیمت:   99,000 تومان

http://buyiranian.persiangig.com/image/خرید پستی.jpg


پرداخت هزینه بعد از تحویل کالا درب منزل


[ یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ] [ 01:08 ب.ظ ] [ با مدیریت امپراتور ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره ما
پشتیبانی و مشاوره رایگان قیل و بعد از خرید
در صورت آنلاین بودن واحد مشاوره روی پشتیبان كلیك نمایید در غیر اینصورت بر روی تماس با ما كلیك نمایید در عرض چند ساعت به سوال شما پاسخ داده می شود
ارسال سوال به ما تماس با ما
افتخار ما رضایت مشتریان عزیز است و بر آن هستیم که محیطی امن برای شما محیا نمائیم، تا در کمال آرامش و با سهولت بتوانید محصولات خود را با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه و زمان ممکن، درمحل بصورت پستی تحویل بگیرید.
زمان رسیدن بسته به دست شما:

پست سفارشی: بین 5 تا نهایتاً 7 روز
--------------------------
در هنگام ثبت سفارش تلفن همراه جهت هماهنگی سفارش الزامی است
--------------------------
بعد از ثبت سفارش با اعضای خانواده یا در صورت ثبت آدرس محل کار با همکاران خود جهت دریافت بسته هماهنگ کنید
***************
این فروشگاه با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران قرارداد همکاری دارد.


*****************

آدرس اصلی فروشگاه ها:

http://iranstore1.ir/

http://bazarcityrooz.mihanstore.net/
********************
محصولات فروشگاه
jQuery UI Menu - Default functionality
آمار فروشگاه
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
امکانات فروشگاه